لطفا صبر کنید ...

123987.jpg

سلام آرامش

اگر دنبال آرامش در زندگی می گردید باید استرس را کنار بگذارید چرا که استرس و آرامش دو روی یک سکه هستند که هرگز با هم و کنار هم قرار نخواهند گرفت. شاید بگویید مگر استرس داشتن یا نداشتن انتخاب خود ماست که هر زمان خواستیم آن را کنار بگذاریم؟

یادمان باشد اگر استرس را در مراحل اولیه جدی نگیریم و استرس داشتن جزیی از زندگی ما شود آن وقت است که دیگر به راحتی روی آرامش را نخواهیم دید چرا که استرس در مراحل شدید آن می تواند به اختلال‌ های روان‌ پزشکی منجر شود و برای خلاصی از دستش به مداخلات درمانی یک روان‌ شناس یا روان‌ پزشک نیاز خواهيد داشت.

ورزش کنيد و باز هم ورزش کنيد

همانطور که همه می دانيم هنگام ورزش موادی مانند سرتونین، اندروفین و… در بدن ما ترشح می شوند که در کنار تاثیر بر پیشگیری از بسیاری از بیماری های جسمی و روانی، باعث افزایش نشاط و آرامش در انسان شده و اندوه و استرس را از او دور می کنند. پس همین امروز تصمیم بگیرید و اگر وقت و هزینه رفتن به سالن ورزشی را ندارید و حال و حوصله تنها در خانه ورزش‌ کردن را هم ندارید با یک دوست قرار بگذارید و هر روز یا یک روز در میان نیم ساعت پیاده‌ روی کنید.

سالم زندگی کنید

اگر از آن گروه انسان‌ هایی هستید که هر اندازه استرس زندگی تان بیشتر می شود پک‌ های محکم و بیشتری به سیگارتان مي زنید، مراقب باشید چرا که این سبک زندگی نه‌ تنها آرامش را به شما باز نمی گرداند بلکه بیش از پیش آن را از شما می گیرد. بهتر است عادت‌ های سالم تری را انتخاب کنید؛ مثلا نوشیدن یک دمنوش گیاهی آرام‌ بخش را امتحان کنید، کمی بخوابید، به سفر بروید یا از همه ساده‌ تر با یک دوست قرار بگذارید و در دنیای واقعی (و نه مجازی) لحظاتی را با او بگذرانید حتی می توانید کمی هم درد‌ دل کنید.

زمانی برای آرامش

کار، کار، کار، اگر چه شاید کار بیشتر به معنای درآمد بیشتر باشد اما کار بیش از حد به مرور زمان روان و جسم شما را فرسوده می کند و همه ما باید لحظاتی را برای خودمان و خانواده‌ مان اختصاص دهیم تا در کنار آنها لذت و آرامش زندگی را تجربه کنیم حتی اگر این امر به معنی کمی درآمد کمتر باشد.

پیاده سازی و سئو توسط: 'GoGseo