لطفا صبر کنید ...

6 راه برای بازگشت به خود پس از جدایی

image_2022_05_04T17_42_38_670Z.jpg

6 راه برای بازگشت به خود پس از جدایی

یافتن راهی برای سالم ماندن و شاد ماندن پس از جدایی کار کوچکی نیست. گذاشتن تمام توان خود برای مدت زمان زیادی می تواند درک نحوه زندگی بدون او را دشوار کند. اما هنگامی که رابطه به پایان رسید، ضروری است که ادامه دهید. این برای بازگشت به رشد و شادی شخصی خود بسیار مهم است. به خصوص اگر رابطه بدی به پایان رسیده باشد، بازگرداندن تمرکز به خودتان به شما کمک می‌کند تا از منفی‌کاری که ممکن است جدایی برای شما ایجاد کرده باشد، جلوگیری کنید. ترمیم آن قلب شکسته به این معنی است که مطمئن شوید زمان زیادی را صرف فکر کردن به شخصی که زمانی دوستش داشتید، که اکنون پارتنر سابق شماست، نمی گذارید. اگر آماده‌اید یاد بگیرید چگونه رها کنید و به جلو حرکت کنید، در اینجا 6 راه برای بازگشت پس از جدایی وجود دارد.

روی خودت تمرکز کن

پس از پایان یک رابطه، زمان آن فرا رسیده است که تمرکز خود را بر رفتار خوب خود به دست آورید. اگر از آن دسته افرادی هستید که انرژی زیادی را برای طرف مقابلتان صرف می کنید، به احتمال زیاد زمان زیادی را صرف بی توجهی به خود کرده اید. خوبی مجرد بودن این است که نیازی نیست درگیر نیازها یا خواسته های دیگران باشید. روی خودتان تمرکز کنید و کارهایی را انجام دهید که برای شما بهترین هستند.

کانال تلگرام روانشناس مینو ایرانی  @positive_thought_net

بیشتر به خودت برس

یکی از بهترین راه ها برای تمرکز روی خود این است که با خودتان خوب رفتار کنید. کمی از قرار ملاقات صرف کنید و زمان و انرژی خود را صرف درمان خود کنید. این می تواند شامل بیرون رفتن در یک قرار، ماساژ یا خرید گل برای خود باشد. وقتی شروع به رفتار خوب با خود کنید، از اینکه چقدر روحیه خود را ارتقا می دهید شگفت زده خواهید شد.

یک سرگرمی جدید را انتخاب کنید

بهترین راه برای پرت کردن حواس خود از درد قلبی ناشی از جدایی این است که وقت خود را به خود اختصاص دهید. ممکن است کارهایی داشته باشید که دوست داشتید قبل از جدایی انجام دهید. اما گاهی اوقات این ممکن است مشکل ساز باشد زیرا سرگرمی های سابق شما ممکن است کارهایی باشد که قبلاً با دیگری انجام می دادید. یافتن یک سرگرمی جدید می تواند شروعی تازه به شما بدهد و به شما کمک کند چیز جدیدی برای لذت بردن پیدا کنید.

یک پلی لیست موزیک الهام بخش بسازید

چیزی که می تواند ذهن شما را به مکان و زمان دیگری منتقل کند موسیقی است. با یک آهنگ خوب می توانید فورا خلق و خوی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید. بنابراین یک پلی لیست کامل می تواند معجزه کند تا چند ساعت یا حتی کل روز شما را بهبود بخشد. تهیه یک لیست پخش از آهنگ هایی که دوست دارید یا طبیعتاً برای شما انگیزه دهنده است، بسیار عالی است تا اطمینان حاصل شود که برای لحظات سخت آماده هستید.

6 راه برای بازگشت به خود پس از جدایی

وقت گذراندن با دوستان

اگر یک گروه از دوستان خوب دارید، این زمانی است که به دوستانتان نیاز خواهید داشت. جدایی می تواند بسیار سخت باشد، به خصوص اگر به تنهایی با آن کنار بیایید. داشتن دوستانی که با آنها صحبت کنید می تواند روحیه شما را تقویت کند. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما یادآوری کنند که شما چه شخص شگفت‌انگیزی هستید، به‌ویژه برای اینکه به شما کمک کنند قبل از اینکه حتی آنها را ملاقات کنید، به یاد بیاورید که چقدر شگفت‌انگیز بودید.

برای یک هدف خوب داوطلب شوید

راه دیگری که می‌توانید ذهن خود را از مشکلات خود دور کنید، کمک به دیگران در حل مشکلات آنهاست. برای هر کسی که با جدایی بدی روبرو است می تواند فکر کند که زندگی آنطور که می داند به پایان رسیده است. اما درک اینکه یک جدایی در مقایسه با مسائل زندگی دیگران چقدر کوچک است، می تواند درد شما را در چشم انداز پایین تری قرار دهد.

6 راه برای بازگشت به خود پس از جدایی

 


روانشناس ایرانی در انگلستان

مشاوره آنلاین: چت آنلاین در ساعات پاسخگویی | جلسه اول مشاوره رایگان می باشد

اطلاعات تماس با روانشناس “مینو ایرانی” …

کانال تلگرام روانشناس مینو ایرانی @positive_thought_net

پیاده سازی و سئو توسط: 'GoGseo