لطفا صبر کنید ...

10 نشانه گویا که او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد

processed-1-1200x746.jpeg

10 نشانه گویا که او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که “آیا او من را دوست دارد؟” “آیا او من را دوست دارد؟” می تواند مرز باریکی بین عشق و نفرت وجود داشته باشد. بنابراین، چگونه متوجه می شوید که آیا یک مرد احساسات شدیدی نسبت به شما دارد؟ معمولاً اگر علائمی نشان دهد که به شما علاقه مند است، همان علائم احساسات واقعی او را نیز آشکار می کند.

کانال تلگرام روانشناس مینو ایرانی  @positive_thought_net

زبان بدن یک مرد چیزهای زیادی در مورد احساسات او نسبت به شما آشکار می کند. یادگیری علائمی که او نسبت به شما احساسات قوی دارد می تواند به شما در مورد پتانسیل یک رابطه طولانی مدت و متعهد هشدار دهد.

گاهی اوقات تشخیص اینکه آیا یک مرد احساسات قوی نسبت به شما دارد یا نه، ممکن است سخت باشد. اگر نگران این هستید که او ممکن است مانند شما نسبت به شما احساسی نداشته باشد، به زبان بدن او توجه کنید. اگر او حتی برخی از این علائم را نشان می دهد، ممکن است نشان دهد که او در سطح احساسی به شما اهمیت می دهد.

1. اعمال او گویای همه چیز است

آیا تا به حال این عبارت را شنیده اید که “عمل ها بلندتر از کلمات صحبت می کنند؟” خوب، این بیشتر از آن چیزی است که در مورد عشق می توانید تصور کنید. حتی اگر پسر شما کلماتش را با دقت انتخاب نمی‌کند، احتمالاً هنوز نشانه‌هایی وجود دارد که او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد – فقط باید مایل باشید کمی عمیق‌تر نگاه کنید.

2. پرشور، دلسوز و متوجه

یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص اینکه آیا یک مرد احساس قوی‌تری نسبت به شما دارد یا خیر این است که ببینید آیا او نسبت به شما پرشورتر، دلسوزتر و متوجه‌تر است یا خیر. این ممکن است راه او باشد تا به شما بفهماند که احساسات شدیدی نسبت به شما دارد و از همراهی و لحظه با هم بودن شما لذت می برد.

3. صحبت در مورد آینده با شما

وقتی مردی عمیقاً عاشق شما می شود، در مورد احساسات خود صادقانه صحبت می کند. او ممکن است بگوید که نمی تواند ببیند که رابطه شما با او به شکل دیگری به جز ازدواج شما با یکدیگر پایان می یابد. یا شاید نتواند تصور کند که شخص دیگری مادر فرزندانش باشد.

4. تماس و پیامک به شما

اگر او احساسات شدیدی نسبت به شما داشته باشد، تشخیص آن را برای شما آسان می کند. برخی از راه‌هایی که او این کار را انجام می‌دهد این است که در اسرع وقت به تماس‌ها و پیامک‌های شما پاسخ می‌دهد (آنها را به بعد موکول نمی‌کند)، وقت می‌گذارد تا شما را ببیند، و رفتاری عاشقانه‌تر و مهربان‌تر از حد معمول دارد.

آیا او من را دوست دارد؟

5. نمی تواند چشمانش را از شما دور نگه دارد

اگر او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد، پاسخ در نوع نگاه او به شما و آنچه انجام می دهد و می گوید است. اگر او نمی تواند چشمانش را از شما دور نگه دارد، اگر با شما مانند یک ملکه رفتار می کند و طوری رفتار می کند که هر لحظه با هم بودن، بهترین لحظه زندگی اوست، اگر دائماً دلایلی برای لمس شما و گرفتن دست شما پیدا می کند، و اگر به خصوص وقتی دور از هم هستید پر محبت باشد – حتی زمانی که فقط برای مدت کوتاهی باشد – به نظر می رسد که مرد شما ممکن است احساسات بسیار شدیدی نسبت به شما داشته باشد.

6. برای شما فداکاری کند

اگر او حاضر است برنامه های خود را فقط برای شما تغییر دهد یا چیزی را قربانی کند تا شما را خوشحال کند، قطعاً به این معنی است که او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد! مرد شما می‌تواند به شما اجازه دهد تصمیم بگیرید که در تعطیلات کجا بروید، چه فیلمی را تماشا کنید یا در چه رستورانی غذا بخورید. این در روابط نیز صادق است.

7. می خواهم بیشتر اوقات شما را ببینم

سیگنال های جدیدی که یک شریک به شما می دهد می تواند نشانه ای باشد که او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد. اغلب، یک مرد در مورد روابط جدید بی دست و پا است، بنابراین او کاملا نمی داند چگونه احساسات خود را بیان کند. برای مثال، پسر جدیدی که تماس های تلفنی شما را بیشتر از حد معمول پاسخ می دهد، یا به نظر می رسد سعی می کند بیشتر شما را ببیند، شاید سعی دارد به شما بگوید که از رابطه شما بیشتر از حد معمول لذت می برد.

8. زبان بدن او

اگر از خود می‌پرسید که آیا او احساسات شدیدی نسبت به شما دارد یا خیر، به زبان بدن او توجه کنید. یک مرد همیشه راحت نیست که عشق خود را با کلمات بیان کند، بنابراین برخی از مهمترین سرنخ ها در نحوه رفتار او در اطراف شما نهفته است. آیا او مکالمه را آغاز می کند؟ آیا او به موقع حاضر می شود؟

آیا او وقت بیشتری را با شما یا بچه ها می گذراند؟ سیگنال ها را تماشا کنید و تشخیص دهید وقتی رفتارهای خاصی ظاهر می شوند چه معنایی دارد. ممکن است پسر شما آماده تعهد باشد…

9. رفتار محترمانه و مراقبت

اگر عمیقاً شما را دوست داشته باشد، در اطراف شما بسیار ساکت و محترم خواهد بود. او حاضر است یک ژست عاشقانه بزرگ و بدون تقاضای متقابل انجام دهد. مانند گرفتن یک هدیه گران قیمت مرسوم، بدون هیچ درخواستی از شما برای انجام یک حرکت مشابه، یا اینکه به طور غیرمنتظره با یک غذای خوشمزه خانگی برای شما ظاهر شود بدون اینکه انتظاری از شام داشته باشید.

10. شما را به صورت عمومی نشان دهد 

مردی که احساسات شدیدی نسبت به شما دارد نه تنها با مسائل کوچک زندگی برخورد می کند، بلکه شما را در مقابل دوستان و خانواده نشان می دهد. این می تواند به سادگی به معنای بردن شما با دوستانش باشد یا می تواند به معنای معرفی شما به افراد اطرافش باشد.

مردی که احساسات شدیدی نسبت به شما دارد باید تلاش کند تا شما را در تمام جنبه های زندگی خود بگنجاند. او معمولاً تذکر می دهد که می خواهد این رابطه دوام بیاورد، اما اگر حرکتی نکرد، خودتان یکی را انجام دهید. به او اجازه دهید از شما مراقبت کند و احساسات عمومی را در اطراف دوستانش نشان دهد.


روانشناس ایرانی در انگلستان

مشاوره آنلاین: چت آنلاین در ساعات پاسخگویی | جلسه اول مشاوره رایگان می باشد

اطلاعات تماس با روانشناس “مینو ایرانی” …

کانال تلگرام روانشناس مینو ایرانی @positive_thought_net

پیاده سازی و سئو توسط: 'GoGseo